MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8573279
nr 857 3279
Byrå
40-tal, Björk, längd: 80 cm, djup: 41 cm, höjd: 65 cm
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 november 2013
kl 19:37:22
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr